Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 27 oktober 2017 - Nieuws, Rubriek, Sportbeleving TOTO

Na vijf speelronden is er een tussenstand te zien waarbij de eerste verschillen geslagen worden. Meedoen kan nog altijd, stuur een mail naar info@sportbeleving.nu en ding mee om het algemeen klassement.

Met vijf deelnemers zijn we gestart en dat is een mooi aantal. Nu is er nog de mogelijkheid om mee te doen en ook een rol van betekenis te spelen in het algemeen klassement. We hopen een sponsor te vinden om aan het einde van het jaar een prijs te kunnen vergeven.

 

Naam

 

Week

 

Maand

 

Totaal

Nik Mandemakers160620620
Floris van Bodegom120515515
Luuk Kastelein115420420
Willem de Koning65355355
Ton de Ruijter55265265
Michael Busscher85175175

 

Onder de tussenstand is het nieuwe programma te zien welke is in te leveren via de mail of een bericht op facebook. Veel succes met voorspellen!

Forum SportSportlust ‘46
SVLVV Montfoort
SCH ‘44Elinkwijk
Waterwijk ASCMSV ‘19
FC OudewaterDSVP
VV LinschotenRohda ‘76
FloreantSiveo ‘60
SC WoerdenSportief
VV KamerikZevenhoven
RivierwijkersVEP

 

Geen reacties

Reageer