Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 15 november 2016 - Nieuws, Rubriek, Sportbeleving TOTO

Blijkbaar waren de wedstrijden van het afgelopen weekend niet heel moeilijk te voorspellen. De deelnemers kwamen vrijwel allemaal boven de honderd punten uit, maar verrassend te noemen is dat titelverdediger Patrick de Ruijter niet verder dan 80 punten kwam. Hij was de enige. Daarmee verspeelde hij zijn koppositie aan Willem de Koning.

 

NaamRondeMaandtotaalJaartotaal
Willem de Koning125345950
Patrick de Ruijter80260905
Luuk Kastelein105310855
Floris van Bodegom100285850
Nik Mandemakers145240615
Martijn Voorbach155405605
Diede van der Zee6565535
Roy Versluis0195400
Daan van der Steeg00200

Geen reacties

Reageer