Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 27 oktober 2016 - Nieuws, Rubriek, Sportbeleving TOTO

Een hernieuwde tussenstand van de Sportbeleving Woerden TOTO staat hier weer online. Dit gaat dit keer ook gepaard met een nieuwe speelronde. De wedstrijden voor het aankomende weekend worden als eerste weergegeven. Daarna kunt u de nieuwe tussenstand bekijken.

Bij de nieuwe tussenstand zijn er weinig veranderingen. Wel is het duidelijk dat er weer hoog gescoord is. Vooral veel spelers hebben het voor elkaar gekregen om bij het merendeel van de wedstrijden de winnaar goed te voorspellen. Een prestatie van formaat. Hieronder is tegelijkertijd het nieuwe programma van het aankomende weekend te zien dus lever direct uw voorspelling in via info@sportbeleving.nu.

Sportlust ‘46Brielle
VV MontfoortJSV Nieuwegein
Alphense BoysSC Woerden
United/DAVOSCH ‘44
MSV ‘19Ammerstol
SchoonhovenSiveo ´60
VV LinschotenLSVV´70
VV KamerikSPV ´81
GoudaFC Oudewater
VEPAltior

 

NaamRondeMaandtotaalJaartotaal
Patrick de Ruijter140260645
Willem de Koning130275605
Floris van Bodegom60205565
Luuk Kastelein115300545
Roy Versluis70195400
Nik Mandemakers8585370
Diede van der Zee0130330
Daan van der Steeg00200
Martijn Voorbach40115200

 

Geen reacties

Reageer