Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 13 oktober 2016 - Nieuws, Rubriek, Sportbeleving TOTO

Een hernieuwde tussenstand van de Sportbeleving Woerden TOTO staat hier weer online. Wat opviel was dat de verschillende deelnemers slechts een beperkt aantal punten wisten te behalen. Of dit door een mindere vorm van de voorspellers kwam of door verschillende uitslagen die niet verwacht waren? Het zal in het midden liggen. Feit is dat de spanning hoog blijft.  

 

NaamRondeMaandtotaalJaartotaal
Patrick de Ruijter85205590
Floris van Bodegom60205565
Willem de Koning40185515
Luuk Kastelein40180470
Roy Versluis75200405
Nik Mandemakers6060345
Diede van der Zee130130330
Daan van der Steeg00200
Martijn Voorbach30105190
Glenn van Hof00100
Egbert Egberts0085

Geen reacties

Reageer