Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 6 oktober 2016 - Nieuws, Rubriek, Sportbeleving TOTO

Een hernieuwde tussenstand van de Sportbeleving Woerden TOTO staat hier weer online. Hoge scores behaalde iedereen waardoor er geen grote verschillen zijn ontstaan binnen de stand. Wel is de kop dichter bij elkaar gekomen. Patrick de Ruijter en Floris van Bodegom gaan gezamenlijk aan de leiding.

Wat opviel was dat iedereen minimaal één uitslag goed voorspeld heeft op één iemand na. Martijn Voorbach wist dit niet voor elkaar te krijgen, maar hij behaalde een totaal ander hoogtepunt. Met de 75 behaalde punten kende hij bijna een verdubbeling van zijn eerder behaalde punten. Voorspellers die eerst in de top van het klassement te vinden waren, Daan van der Steeg en Nik Mandemakers, leverden geen voorspelling in waardoor ze ver zijn weggezakt op de ranglijst. Aan hun de taak om het komende weekend weer in te lopen op de rest van de spelers.

NaamRondeMaandtotaalJaartotaal
Patrick de Ruijter120120505
Floris van Bodegom145145505
Willem de Koning145145475
Luuk Kastelein140430430
Roy Versluis125125330
Diede van der Zee130130330
Nik Mandemakers00285
Daan van der Steeg00200
Martijn Voorbach7575160
Glenn van Hof00100
Egbert Egberts0085

1 Reactie

  • Martijn 7 oktober 2016 - 03:43 Reply

    Ik kom eraan

  • Reageer