Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 28 september 2016 - Nieuws, Rubriek, Sportbeleving TOTO

Een derde tussenstand van de Sportbeleving Woerden TOTO. Veel hoge scores werden genoteerd. Nummer twee van de ranglijst, Nik Mandemakers, liet het afweten. Hij zakt ver weg. Floris van Bodegom loopt verder in op de koploper Patrick de Ruijter. 

 

Het was een weekend met teleurstellende resultaten voor de regioclubs. Niemand kon tot een overwinning komen, maar aan de puntentotalen te zien hadden de voorspellers dit al voorzien. Weer veel deelnemers wisten boven de 100 punten te scoren.

NaamRondeMaandtotaalJaartotaal
Patrick de Ruijter100385385
Floris van Bodegom115360360
Willem de Koning110330330
Luuk Kastelein70290290
Nik Mandemakers40285285
Roy Versluis0205205
Daan van der Steeg105200200
Diede van der Zee0200200
Glenn van Hof0100100
Egbert Egberts08585
Martijn Voorbach08585

Geen reacties

Reageer