Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 22 september 2016 - Nieuws, Rubriek, Sportbeleving TOTO

 

Een derde tussenstand van de Sportbeleving Woerden TOTO. Deze week werd er gemiddeld gescoord. Wel is er een nieuwe koploper in de persoon van de titelverdediger en trainer van VV Kamerik Patrick de Ruijter.

De oefenmeester wist deze ronde als enige boven de 100 punten te scoren. Daarmee sprong de trainer over Floris van Bodegom heen, die met dertig punten een matig weekend kende. Hij bezet nu samen met Nik Mandemakers een tweede plek in de rangschikking. De stand is nog dicht bij elkaar wat maakt dat er nog van alles mogelijk is binnen de competitie.

NaamRondeMaandtotaalJaartotaal
Patrick de Ruijter125285285
Nik Mandemakers65245245
Floris van Bodegom30245245
Willem de Koning65220220
Luuk Kastelein65215215
Roy Versluis60205205
Diede van der Zee65200200
Glenn van Hof0100100
Daan van der Steeg409595
Egbert Egberts08585
Martijn Voorbach458585

Geen reacties

Reageer