Sportbeleving Woerden TOTO

0 Geplaatst door - 14 september 2016 - Nieuws, Sportbeleving TOTO

De tweede tussenstand van de Sportbeleving Woerden TOTO is een feit. Deze week is er een nieuwe deelnemer te verwelkomen in de persoon van Daan van der Steeg. Heeft u nog nooit uw voorspelling ingeleverd, maar lijkt het u wel leuk om mee te doen? Geen probleem dit kan nog altijd. Met verschillende maandwinnaars is het nog altijd leuk om mee te doen!

Een aantal zaken vielen op bij het verwerken van de inzendingen. Zo klimt Patrick de Ruijter naar de top-3. Vorig jaar was hij veruit de beste, maar vorige week haalde hij ‘slechts’ 70 punten. Daarmee stond hij zelfs buiten de top-5. Het brengt ons direct tot het volgende opvallende punt. Waar vorige week veel deelnemers boven de 100-punten grens scoorden, zijn de puntenaantallen deze week weer gemiddeld. Niemand komt boven deze grens uit. Veel spelers zitten rond het aantal van vijftig punten met enkele uitschieters naar boven. Speciale aandacht gaat nog uit naar Diede van der Zee. Hij wist als enige een wedstrijd goed te voorspellen.

 

NaamRondeMaandtotaalJaartotaal
Floris van Bodegom55215215
Nik Mandemakers75180180
Patrick de Ruijter90160160
Willem de Koning50155155
Luuk Kastelein40150150
Roy Versluis35145145
Diede van der Zee75135135
Glenn van Hof0100100
Egbert Egberts08585
Daan van der Steeg555555
Martijn Voorbach04040

 

 

Geen reacties

Reageer